Найдено 164 результата

Вернуться к листу благодарностей

syxiv_dan
25 янв 2018, 15:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

Якщо потік Одеси таки 1.23, то Львів скоротив відрив рівно вдвічі - було 300 тис., а стало 150. Якщо ж в Одеси ще менше, то Львів, скоріш за все, таки вийде на третє місце в Україні в цьому році
dimm1971
27 янв 2018, 16:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Дозвольте дрібочку зради. В 2012 за злочинної влади було 49 місце в рейтингу (це найвищий результат спостережень на Вікі), яке ще досі не вдалося обійти. В 2012 в Борисполі було 8,48 мільйонів паксів, а в Україні проходив Євро-2012. А так топчемося на місці так... Вєрнітє Януковіча... До речі, а що...
LWIEV
27 янв 2018, 19:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Franek, нічого, що ми маємо стабільні показники при війні, яка грохнула три активні аеропорти і кільканадцять відсотків ВВП в 2014-15? Таке "топтання" - це дуже хороша динаміка. Щойно економіка ростиме стабільно кілька років поспіль - будемо бачити рекордні цифри.
Sentry
29 янв 2018, 15:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Я бы сказал, что не очень звучит "не более 900 тыс пассажиров". Лучше было бы "около" или что-то в таком роде, т.к. "не более" звучит как ограничение, которое аэропорт ставит себе. Но это я придираюсь, отличное интервью, спасибо!
Valdys
29 янв 2018, 18:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Стаття така собі. Про яку базу Віза Ви там говорите... які переговори з Раянами.

Про очікуваний потік - це просто сміх те, як він сказав
Victor H
31 янв 2018, 16:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Борисполь аэропорт (IATA: KBP)

Про пиковые часы согласен, народу много. Но в 11:00 до 18:00 и с 21:00 почти до утра в нем достаточно свободно (особенно вчером). Так что сказать, что он загружен, это явно преувиличение. Це абсолютно нормальна картина для будь-якого великого аеропорту в світі: https://1v7mh43xejam2hi9m11cptux-wpen...
LWIEV
01 фев 2018, 10:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Victor H писал(а):
31 янв 2018, 19:10
Рости в 13-14 році сильно допомогло банкрутство Аеросвіту
Власник піджака переклав гроші з лівої кишені до правої, а потім оголосив банкрутство лівої кишені. Права при цьому продемонструвала позитивну динаміку
maxgalkov
02 фев 2018, 15:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Зустрічайте в літньому сезоні щоденний вечірній Київ-Франкфурт/ранковий Франкфурт-Київ, денний Київ-Ганновер-Київ, денний Київ-Баку-Київ (тричі на тиждень) і вишенька на торті - нічний Лісабон з 17 липня. Чекайте анонсів ;) Отличные новости! По Лисабону пока частота не известна? KBP-LIS 23567 19:45...
maxgalkov
02 фев 2018, 17:39
Перейти в форум
Перейти в тему

А де обіцяний Львів-Барса? Буде вам! LWO-BCN 25 22:00-00:05+ PS949 738 - по п'ятницям з 27 квітня, по вівторкам з 19 червня BCN-LWO 36 00:55-05:00 PS950 738 Як мед, то й ложкою: а що ще буде зі Львова з неоголошеного до нині? :papuas: поки більш нічого Лісабон конкретно з 5 частот починати. Я б ще ...
Tetris
14 фев 2018, 16:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Одного разу я летів МАУ После этого можно дальше не читать. Один раз в жизни слетал и сделал выводы обов сей АК, выполняющей десятки рейсов в день. При том, что даже если смотреть на тот же Скайтракс, то качество сервиса в компаниях за год меняется существенно. Я Паваротти не люблю - мне Рабинович ...
Valdys
21 фев 2018, 13:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

з цінами Ернеста до Італії, я скажу, можна сміливо дивитися з гарантованими пересадками. з Києва, так точно.
Особливо великої різниці в ціні не буде.
artml
21 фев 2018, 20:29
Перейти в форум
Перейти в тему

План «перехват» оголошено! :plane:

Изображение
mischko
22 фев 2018, 17:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Boeing 777 Malaysia Airlines сбит над Донецкой областью

да. И поэтому оператор ну никак не мог перепутать самолет на 11 км и 900км/ч с предполагаемым АН-26 Значит стреляли целенаправленно на 11км... Вопрос: в кого целились?! після того, як 5 липня ЗСУ вибили жопочлєнців зі Слов'янська в Кремлі стало зрозуміло, що силами найманців і місцевої навколокримі...
Franek
22 фев 2018, 19:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Львів аеропорт (IATA: LWO)

І попри це не встидаються продавати квитки з Києва в Болонью і Аліканте через LWO i IFO. Даже Тель-Авив через Одессу или даже Запорожье можно купить. Но это не значит что они хабы ))) Я не мав на увазі, що це робить Львів зразу хабом. Я мав на увазі, що нічого не заважає їм продавати квитки з перес...
Victor H
23 фев 2018, 09:20
Перейти в форум
Перейти в тему

НМСД, набралося би, але проблема у Львові. Там сидить Рябікін-навпаки, якщо спрощено. Тобто радості повні штани від італійського Дартсу з півтора рейса на день. Мене як споживача проблеми МАУ хвилюють дуже мало. Я прекрасно знаю як виглядає аеропорт в Україні, де у МАУ немає проблем з директором - ...
Victor H
23 фев 2018, 17:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Якщо буде конкуренція - будуть гарні ціни. Якщо завести мега-ультра-гіпер-шміпер-ловкоста та дати йому можливість монопольного становища - гріх не скористатись. Мне одному кажется, что эти две фразы противоречат друг другу? Напевно вам одному. Конкуренція = гарні ціни. Монополія (не має значення чи...
tsvyatt
26 фев 2018, 16:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Тоді питання, чому нема такого "хаба" в трикутнику Дніпро-Запоріжжя-Кривий Ріг - там занадто велике населення, щоб відправляти його все на Харків. Ну і якщо Тернопіль-Франківськ-Луцьк-Рівне ще ок відправляти на Львів, то Чернівці і Ужгород - це вже перебор, там задалеко виходить навіть якщо хороший...
mischko
27 фев 2018, 11:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Сумы аэропорт (IATA: UMY)

Та це журналісти - чули дзвін, та не знають де він. Це в МІУ є інфраструктурні проекти написані під інвесторів. Знайдеться інвестор, готовий вкласти гроші в Білу Церкву чи Суми - буде аеропорт. Не знайдеться - не буде. А журналісти пишуть, так ніби це з бюджету на це гроші будуть виділяти. Якусь час...
mischko
28 фев 2018, 12:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ernest (EG)

Гайз подскажите пожалуйста по поводу регистрации. Онлайн чек ина нету, так понял регистрация происходит непосредственно в аэропорту. Я купил билет, но что именно надо показывать на стойке регистрации? Скиньте пожалуйста скрин своего билета, кто уже летал этой авиакомпанией. все як завжди: довідка і...
shushuair
02 мар 2018, 11:41
Перейти в форум
Перейти в тему

WIZZAIR открывает новые рейсы из Вены, в том числе и в Харьков с 25.11.2018!!! Билеты от 30 евро.
Мои поздравления харьковчанам! :plane:
https://wizzair.com/en-gb/information-a ... operations#/