Найдено 22 результата

Вернуться к листу благодарностей

Vitaliy
11 июн 2018, 20:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

VALweb писал(а):
11 июн 2018, 19:57
Мяу літає в Ряшів?
Так,
На чеки Е190
maxim8998
03 июл 2018, 09:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Катовице (Пыжовице) Польша

Минулих вихідних літав в Катовіце, якщо комусь знадобиться не дорого (4.80 злотих) добратись від аеропорту до міста: біля терміналу А є зупинка автобуса 85, сідаєте, їдете до зупинки Kamien, виходите і чекаєте автобус 860 (хвилин 10) або 5 (їде довше), квиток дійсний півтори години отже його не потр...
mischko
03 июл 2018, 13:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Bravo Airways

Тимоху выберут и все у МАУ будет в шоколаде :grin: "Нам зараз необхідно привести всі ціни на авіаперевезення до соціально обґрунтованих стандартів, тобто, що я хочу сказати: щоб кожен студент, кожна бабуся могла придбати квитки за ціною, яка відповідає її рівню доходів. Ми припинимо тарифний геноци...
shushuair
03 июл 2018, 14:30
Перейти в форум
Перейти в тему

tu144 писал(а):
03 июл 2018, 14:23
От Скай Ап, Браво и ЯнЭйр были первые лица?
Из надёжных источников стало известно, что Скай Ап представлял некий Владимир Омелян по доверенности.
Snooopy
04 июл 2018, 16:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Yan Air (YE/ANR)

Боже родной - ИЗ Одессы, ИЗ Киева!
Народ, вы че серьезно????
cyclone
04 июл 2018, 18:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Харків-Люблін - остаточно всьо. http://lubelskielotnisko.pl/2018/07/04/loty-do-charkowa-zawieszone-nie-spodziewalismy-sie-zainteresowania-tym-lotem/ Примерный перевод части статьи: Представитель авиакомпании Браво отвечает на вопросы отмены рейса: – К сожалению, авиакомпания Браво была вынуждена пр...
converj
06 июл 2018, 21:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Аварику включил и треугольник поставил
Victor H
09 июл 2018, 13:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Rel писал(а):
09 июл 2018, 13:47
P.S.: Многие ошибаются, это не российский банк, просто он есть в том числе и там.
А Фрідман взагалі львів'янин, правда ж? Нічого не маю проти Альфи, але вона така ж неросійська, як і Яндекс, який зареєстрований в Нідерландах.
nik-dem
23 июл 2018, 12:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ryanair (FR)

На а IATA официально пишет Kiev. Будь я директором иностранной авиакомпании, я бы сказл "Пишите так, как пишет IATA", и это было бы вполне логично. И вопросы тогда не ко мне. Бесплатная весия Оксфордского словаря онлайн пишет вообще так: Kiev : The capital of Ukraine, an industrial city and port on...
AlexK
01 авг 2018, 11:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Самолёт прилетел на 1 минуту раньше времени по расписанию. Какие 400 евро? )) Ситуация решилась. Агентша на трансфер-деске решила позвонить более высокому супервайзеру, и он одобрил бесплатный обмен и обратных сегментов тоже—поменяли на 16.30 сегодня туда и 19.30 завтра назад. И я выпросил у неё зуб...
MRV54
03 авг 2018, 17:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Статистика - аеропорти України

І от, в середу вранці 1 серпня 2018 аеропорт має намір обслужити 1,5 млн. пасажирів з початку поточного року. Цифра знакова і свідчить лише про стрімкий і впевнений розвиток аеропорту http://iev.aero/press-centre/news/57 Это значит, что июль примерно 350к... +59% по сравнению с 2017 За июль 2018 го...
Ostap
17 авг 2018, 19:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Victor H писал(а):
17 авг 2018, 18:26
Та просто в Любліні нема що робити.
?
Моє улюблене місто Польщі. Дуже там є що робити два-три дні
Glucker
17 авг 2018, 19:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Та просто в Любліні нема що робити. Люблін не настільки засраний туристами, як занадто розкручений Краків, у якому ціни за останні роки дуже сильно зросли. Як місто для подорожі вихідного дня, або транзитне місто, де можна затриматися на пару днів і поїсти-попити за адекватними цінами, а також поба...
Sleepwalker
17 авг 2018, 22:40
Перейти в форум
Перейти в тему

вперше побував у Любліні цієї весни. запланував один вечір з ночівлею (як перевалочний пункт далі). якщо чесно, летів з тим же скепсисом, як тут вище панове висловлювали. в результаті я наступного дня просто не хотів його покидати. неймовірно позитивні емоції — естетичні й гастрономічні. думав село-...
Krakowite
18 авг 2018, 14:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Люблін аеропорт (LUZ)

Летіли ми в Голландію, цілком по-студентськи, Віззейром. Пересадка у нас була в Любліні, проміжок між рейсами був три години, тобто вроді як все ок. А от ніразу не ок. Бо коли ми приїхали в Жуляни і підбігли до стійки реєстрації, улибающийся молодой человек сказав нам, шо мол можете не спішити, ваш ...
pilot5
26 авг 2018, 12:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kiwi.com

Из другой темы: Навіщо писати велосипед, якщо є Kiwi.com і EightyDays.me? А чому не скористатись ківі? Все те саме робить плюс страхує стиковки ;) Кстати, а кто-то сталкивался на практике с страховкой от Киви? Еще как. Я и еще более минимум 2000 человек этой "страховкой" и в целом сервисом Киви недо...
converj
12 сен 2018, 09:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Flight Radar 24 (FR24)

Как "Мрія" по планете ходит...

Прямой перелет в Сан-Франциско

Изображение

Пролет над "Золотыми воротами"

Изображение

Бороздит Тихий океан в бурю

Изображение