“Белавіа” зменшила норму ручної поклажі

Бортпроводник
Бортпроводник "Белавиа" в самолете. Фото: avianews.com

Білоруська державна авіакомпанія “Белавіа” з 15 травня 2023 року зменшила норму перевезення ручної поклажі на власних рейсах.

Тепер з переліку додаткових предметів, які можна було взяти на борт літака на додаток до стандартної норми ручної поклажі, виключені портпледи та товари з магазинів Dyty free.

Ці речі пасажир повинен розмістити в рамках стандартної норми ручної поклажі, в іншому випадку йому доведеться здати їх у багаж.

Також “Белавіа” почала маркувати ручну поклажу пасажирів залежно від її габаритів.

Стандартна ручна поклажа з габаритами до 55х40х25 см та вагою до 10 кг отримає сині бирки. Її потрібно буде розміщувати на багажних полицях у салоні літака.

Невелику ручну поклажу з вагою до 5 кг та габаритами до 40х30х10 см співробітники в аеропорту маркуватимуть зеленими бирками. Її потрібно розміщувати під кріслом, що стоїть попереду. До такої ручної поклажі відносяться портфелі, жіночі сумки або сумки з ноутбуком.

За допомогою бирок “Белавіа” хоче зарезервувати місця на багажних полицях для великої ручної поклажі. Наразі пасажири можуть розміщувати на них невеликі сумки, через що місця може не вистачити для великих валіз.

“За правильним розміщенням ручної поклажі на борту стежитимуть бортпровідники. Якщо в літаку залишаться вільні місця на багажних полицях, то бортпровідник може запропонувати розмістити там ручну поклажу з маркуванням зеленого кольору”, – заявили у “Белавіа”.

Попередня велика зміна правил провезення ручної поклажі та багажу у “Белавіа” відбулася 18 листопада 2019 року. Тоді авіакомпанія запровадила безбагажні тарифи та збільшила дозволені габарити та вагу ручної поклажі.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.