Російська авіакомпанія хоче штрафувати пасажирів за право вийти з літака

Boeing 747
Boeing 747 "Россия". Фото: авиакомпания "Россия"

Одна з найбільших російських авіакомпаній “Росія” на тлі західних санкцій хоче штрафувати пасажирів за добровільну відмову від польоту та вихід з літака перед вильотом.

“З метою мінімізації кількості відмов від польотів з надуманих та не пов’язаних зі станом здоров’я причин розглядаємо можливість стягнення з пасажирів, які відмовилися від польоту, додаткових витрат”, – заявили в “Росії”.

Авіакомпанія хоче, щоб пасажири, які зайшли в літак, але потім передумали летіти, покривали всі витрати, які несе при таких випадках авіаперевізник.

Це оплата роботи авіаційного персоналу, подачі трапу до літака та його буксирування на стоянку, додаткові витрати палива.

Пасажир може відмовитися від польоту, коли літак ще перебуває на землі, при панічній атаці через фобію перельотів або з інших причин. Але вперше в історії російської авіації авіакомпанія хоче стягувати з пасажирів кошти за це право не летіти по придбаному квитку.

Таку ідею авіакомпанія “Росія” озвучила після 8 місяців перебування під західними санкціями.

Обмеження, які наклали на російську авіацію США та Євросоюз після російського вторгнення в Україну, заборонили постачання нових західних літаків в Росію, а також запчастин до повітряних суден, що вже експлуатуються.

Також санкції позбавили російські авіакомпанії можливості літати за прибутковими міжнародними маршрутами в Європу та США, що негативно вплинуло на їхній фінансовий стан.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.