Закритий російський аеропорт пропонує платну реєстрацію на неіснуючий рейс

Зона досмотра в аэропорту
Зона досмотра в аэропорту. Фото: avianews.com

Закритий російський аеропорт в Анапі запропонував за плату пройти реєстрацію та інші процедури на неіснуючий рейс.

Подія запланована на 30 жовтня та позиціонується як екскурсія “Хочу літати” для тих, хто скучив за польотами.

Повітряні ворота обіцяють “повне занурення в атмосферу”. За вхідний квиток потрібно заплатити 1500 рублів ($25). Це співмірно з вартістю реального квитка на рейс бюджетної авіакомпанії.

У рамках екскурсії летовище пропонує реєстрацію на літак, видачу посадкового талона, прохід через зону вильоту на перон до справжнього літака. В салоні повітряного судна пасажири зможуть поїсти авіаційну їжу та відвідати кабіну пілотів.

Інформацію про захід аеропорт Анапа розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі Вконтакті. Наразі пост про екскурсію видалений, але ще зберігається в кеші пошукової системи Google.

Аеропорт Анапа закритий з 24 лютого 2022 року – на початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну. Летовище знаходиться на трасі ракет, які російські військові літаки запускають з акваторії Каспійського моря у бік України.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.