Лоукостер Wizz Air вперше в історії полетить в Узбекистан

Лоукостер Wizz Air вперше в своїй історії полетить в Узбекистан. Він з’єднає столицю ОАЕ Абу-Дабі з одним з найстаріших міст світу — Самаркандом.

Рейси виконуватиме еміратський підрозділ бюджетного авіаперевізника Wizz Air Abu Dhabi на 239-містних нових літаках Airbus A321neo.

Польоти почнуться з 13 грудня 2022 року. За розкладом вони будуть виконуватися двічі на тиждень, повідомила пресслужба Wizz Air.

До цього моменту традиційні бюджетні авіакомпанії взагалі не літали в Узбекистан. Країна обмежувала доступ на ринок іноземних авіаперевізників, щоб допомогти державній Uzbekistan Airways.

Ситуація змінилась після того, як держава передала управління аеропортом Самарканда приватній компанії з іноземними інвестиціями Air Marakanda.

Для стимулювання розвитку авіапідприємства узбецький уряд з 1 жовтня 2022 року зняв обмеження на кількість рейсів та маршрутів для іноземних авіакомпаній при польотах в Самарканд.

На новому маршруті Wizz Air може розраховувати на потік трудових мігрантів, які будуть літати в ОАЕ, а також на туристів, які захочуть подивитися Самарканд.

Місто знаходилось на історичному Шовковому шляху, по якому товари доставлялися з Китаю в регіон Середземномор’я. З 2001 року історичний центр Самарканда внесений у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

avianews.com Україна
avianews.com Україна
Розповідаємо про авіацію з 2004 року. avianews.com - видання для авіапасажирів, мандрівників та любителів авіації. Публікуємо авіаційні новини з Європи, Америки та всього світу.

По теме

Новое на avianews

Интересно!