Найбільша приватна авіакомпанія Росії попередила про дефіцит персоналу через мобілізацію

Airbus A319 S7 Airlines
Airbus A319 S7 Airlines. Фото: avianews.com

Російська авіація може зіткнутися з дефіцитом персоналу через мобілізацію на війну з Україною. Мова йде про механіків та водіїв на аеродромі, повідомила голова найбільшої російської приватної авіакомпанії S7 Airlines Тетяна Фільова під час форуму Woman Summit.

За її словами, перша хвиля мобілізації стосувалась бортпровідників та співробітників на стійках реєстрації. Оскільки це історично жіночі професії, то замінити чоловіків, яки вибули, не було проблемою.

Друга хвиля стосується більш чоловічих професій, які виконують роботу на аеродромі в зоні з обмеженим доступом. Фільова зазначає, що таких працівників не вийде замінити на мігрантів зі Середньої Азії, оскільки негромадянам Росії не дозволять працювати в зоні з обмеженнями.

“Ми боїмося, що якщо ситуація ставатиме гіршою, і буде масовий забір людей, то ми не наберемо стільки жінок”, – сказала голова S7 Airlines.

Фільова додала, що наразі авіаційний персонал працює в стресі. Вона навела приклад, коли лише за один день літак двічі пошкодили на пероні.

Безпека російської авіації погіршилась також після запровадження санкцій США та Євросоюзом. Через вторгнення Росії в Україну захід заборонив постачання нових сучасних літаків російським авіакомпаніям, а також припинив легальне постачання запчастин для таких авіалайнерів.

Станом на зараз основу цивільного флоту російських авіакомпаній становлять вироблені в Європі або США літаки Boeing та Airbus.


У нас є Telegram про авіацію. Підписуйтесь зараз.

Логотип avianews.com
Цікаво про авіацію з 2004 року. Ви можете вільно використовувати матеріали, авторство яких належить avianews.com, але необхідно обов'язково поставити активне посилання на avianews.com, яке не закрите для пошукових систем. Помітили помилку у тексті? Виділіть її, а потім натисніть Ctrl та Enter, щоб повідомити автора.