Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Загальний авіафорум
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення Rainbow »

Glucker писав:
Rainbow писав:
nik-dem писав: Зараз поїздка у Москву для українців може завершитись непередбачувано.
Ой не пиз..ь (с) Лесь Менше дивіться 1+1. :twisted:

Був я Москві цього року. Російські погранці не випендрюються, на відміну від наших. Я особисто розмовляв українською коли дзвонив додому в людних місцях. Ніхто на мене накидався. Навіть мій паспорт, у якому виданий у Львівській області, нікого не конфузив. Скільки знайомих не їздили в Росію, нікому фейс не били. Більше того всі(!) в один голос жаліються на українських прикордонників.
А в чому полягає неадекватність українських прикордонників? Не хотіли випускати з України? Чи не хотіли впускати в Україну власників паспортів з двоголовою куркою на обкладинці?
1. Ні добрий день ні до побачення. В прямому смислі.
2. Придираються до всього чого можна. В притул до того що розказують що це не мінеральна вода, а горілка.
3. Подвійна перевірка. Коли я летів, другий раз старшина з прикордонної служби чогось переглядав документи пасажирів.
4. Прискіплива перевірка багажу. Навіть в Ізраїлі такого маразму немає, хоча так спецслужби взагалі чокнуті.
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: АКЦИОННЫЕ АВИАБИЛЕТЫ ! (все авиакомпании)

Повідомлення XII »

Glucker писав: Они предлагали сделать это в то время, когда знакомый занимался, собственно, тем зачем приехал в командировку.
Вы вообще понимаете, что пишете? ФСБ предлагала приехать Вашему знакомому на условную беседу, тот отказался, сославшись на занятость, а ФСБшники, вероятно, ответили: "Простите, уважаемый, что побеспокоили, приятного Вам пребывания на территории Российской Федерации" и тут же забыли о его существовании. Вы сами-то верите в это?
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення XII »

А вот с тем, что украинские пограничники неадекватны, я категорически не согласен. Могу судить исключительно по Борисполю и Жулянам, но там всегда, и в 2009 году, и сейчас работают исключительно вежливые, любезные, профессиональные сотрудники. Даже на собесодованиях с владельцами российских паспортов все проходит предельно корректно.

Куда чаще встречаются каменные лица российских пограничников. В московских аэропортах часто не отвечают на приветствие, молча ставят штамп в паспорт, глядя сквозь тебя, и небрежно швыряют паспорт в окошко.

При этом призываю не путать пограничников и таможенников.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Alександр »

Я про аэропорты не заикался. Речь шла исключительно о поездах. В аэропортах все более-менее, но с детьми пропускают очень долго, цепляясь то к одному, то к другому. Это больше касается Харькова, в Борисполе все цивилизованнее
Rodman
Airbus A318
Повідомлень: 43
З нами з: 10 липня 2015, 18:51
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Rodman »

Не треба всіх українських прикордонників і працівників аеропортів кидати в одну купу. Наприклад в Києві, Харкові, Сімферополі, Одесі - завжди був відмінний персонал. Завжди посміхаються, завжди все рівно. Натомість у Львові жахливо - таке відчуття, що там набирають в аеропорт рагулів з села і бидло. Дніпро...тут трохи краще, але теж погано в цілому. У Запоріжжі та Донецьку не був взагалі.
Rodman
Airbus A318
Повідомлень: 43
З нами з: 10 липня 2015, 18:51
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Rodman »

Думаю, если появится в россии на улице, например, в символике Правого Сектора, вполне реально получить в табло. Равно как и в Украине в символике аквафреша или с фото пуйла на футболке)
А ти у футболці правого сектора або з бандерою на футболці з'явися в Польщі та покричи бандера герой. Поляки швидко на місце поставлять.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення nik-dem »

XII писав:
nik-dem писав: Зараз поїздка у Москву для українців може завершитись непередбачувано.
Можете несколько конкретных примеров привести? А то у нас тоже все боятся ехать в Киев, потому что там "бендеровцы", а чем именно эти "бендеровцы" опасны и скольких москалей они растерзали еще в транзитном заре Борисполя, никто толком не знает.
Rainbow писав: Ой не пиз..ь (с) Лесь Менше дивіться 1+1. :twisted:

Був я Москві цього року. Російські погранці не випендрюються, на відміну від наших. Я особисто розмовляв українською коли дзвонив додому в людних місцях. Ніхто на мене накидався. Навіть мій паспорт, у якому виданий у Львівській області, нікого не конфузив. Скільки знайомих не їздили в Росію, нікому фейс не били. Більше того всі(!) в один голос жаліються на українських прикордонників.
Знав, знав, що одразу ж спитають. Надто багато публіки не може досі пережити коґнітивний дисонанс від того, що країна, яка до лізла з «братніми» обіймами, тримаючи в одній руці ніж, а в иншій — сокиру, раптово (без огляду на історичний контекст) та підступно напала.

А чому одразу ФСБ? Москвинські менти цілком можуть запросити «на бесіду». Причому така ймовірність була і раніше, ще до усіляких майданів-шмайданів. Зараз вона пропорційно збільшилась, враховуючи істерію у РФ стосовно Ісламської Держави, яка може здійснювати теракти, а також України (свіжі опитування Левада-Центр).

Якщо не чіпають — то ок, тоді тобі пощастило сьогодні. Але я б не став цього виключати.
Востаннє редагувалось 21 жовтня 2015, 11:28 користувачем nik-dem, всього редагувалось 1 раз.
Glucker
A380
Повідомлень: 1588
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Glucker »

Rodman писав:
Думаю, если появится в россии на улице, например, в символике Правого Сектора, вполне реально получить в табло. Равно как и в Украине в символике аквафреша или с фото пуйла на футболке)
А ти у футболці правого сектора або з бандерою на футболці з'явися в Польщі та покричи бандера герой. Поляки швидко на місце поставлять.
Ми зараз про росію а не про Польщу розмовляємо. Давайте без офтопу.
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення XII »

nik-dem писав: Знав, знав, що одразу ж спитають
По существу, однако, ответить нечего. Понятно.
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення Rainbow »

nik-dem писав:Знав, знав, що одразу ж спитають. Надто багато публіки не може досі пережити коґнітивний дисонанс від того, що країна, яка до лізла з «братніми» обіймами, тримаючи в одній руці ніж, а в иншій — сокиру, раптово (без огляду на історичний контекст) та підступно напала.
Все бла-бла-бла я вже 1000 раз чув. Якщо Росія агресор то чому наш през успішно барижить на території агресора? Якісь ще докази будуть чи одні бла-бла-бла?
nik-dem писав: А чому одразу ФСБ? Москвинські менти цілком можуть запросити «на бесіду». Причому така ймовірність була і раніше, ще до усіляких майданів-шмайданів. Зараз вона пропорційно збільшилась, враховуючи істерію у РФ стосовно Ісламської Держави, яка може здійснювати теракти, а також України (свіжі опитування Левада-Центр).
Нема у Москві вже такої кількості ментів як було в 2 роки тому.
nik-dem писав: Якщо не чіпають — то ок, тоді тобі пощастило сьогодні. Але я б не став цього виключати.
Тільки чомусь всім щастить лише тем. І ніяк не щастить в Україні. Чи може всі брешуть?
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Российские авиакомпании/товары. Бойкот?

Повідомлення nik-dem »

XII писав: По существу, однако, ответить нечего. Понятно.
Було, просто пруф загубив, на жаль. :grin:
У ньому йшлося про затримання громадянина України на кордоні у Бєлґородській области, якому за схемою Сенцова причепили «співпрацю з Правим сектором» та участь у «вбивстві російських громадян на Донбасі». І я чомусь переконаний, що це не одиничні випадки, просто вони не усі потрапляють у медіа.
Rainbow писав: Все бла-бла-бла я вже 1000 раз чув. Якщо Росія агресор то чому наш през успішно барижить на території агресора? Якісь ще докази будуть чи одні бла-бла-бла?
Тому що війна є іншою і ведеться зовсім по-іншому. Крім того, Україна таки розриває зв’язки, але поступово.

Про фабрику в Липецьку нагадаю дві речі: а) вона давно виставлена на продаж, але РФ блокує можливість продажу; б) знаходиться під управлінням трастової компанії Ротшильдів.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей