WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення viro »

Таки так. З місцями на чартерах їм потрібно щось вирішувати.... Дурна слава розійдеться скоро... Я б порадив перекласти цього листа на інгліш і вислати мадярам.....
VALweb
Airbus A319
Повідомлень: 128
З нами з: 10 липня 2009, 20:57

Львів-Польща - залізна дорога

Повідомлення VALweb »

VALweb писав:я не знайшов на глобусі такого міста :(
я маю на увазі, що то за місто таке Аналіюот?

я так розумію, ця тема - частка гілки віззейра? :? я ще вдень все було добре :oops:
Вкладення
mistto.jpg
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Львів-Польща - залізна дорога

Повідомлення Olek »

VALweb писав:
VALweb писав:я не знайшов на глобусі такого міста :(
я маю на увазі, що то за місто таке Аналіюот?

я так розумію, ця тема - частка гілки віззейра? :? я ще вдень все було добре :oops:
То Анталія з очепяткой=)
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення AlexNc »

А что такое у виза на сайте за способ оплаты "Кредитная карточка Визз", при оплате которой не берется сбор за обработку платежа? Это у них совместный проект с каким то банком?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

AlexNc писав:А что такое у виза на сайте за способ оплаты "Кредитная карточка Визз", при оплате которой не берется сбор за обработку платежа? Это у них совместный проект с каким то банком?
спільно з ERSTE Bank Угорщина

деталі тут
http://www.erstebank.hu/hu/10037636.html
http://wizzair.com/travel_services/WIZZ_Card/
eleonora85
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 31 липня 2009, 15:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення eleonora85 »

Vitaliy писав:
AlexNc писав:А что такое у виза на сайте за способ оплаты "Кредитная карточка Визз", при оплате которой не берется сбор за обработку платежа? Это у них совместный проект с каким то банком?
спільно з ERSTE Bank Угорщина

деталі тут
http://www.erstebank.hu/hu/10037636.html
http://wizzair.com/travel_services/WIZZ_Card/
А цю карточку в нас на Україні можна придбати?? чи тільки в Угорщині??
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

eleonora85 писав:
Vitaliy писав:
AlexNc писав:А что такое у виза на сайте за способ оплаты "Кредитная карточка Визз", при оплате которой не берется сбор за обработку платежа? Это у них совместный проект с каким то банком?
спільно з ERSTE Bank Угорщина

деталі тут
http://www.erstebank.hu/hu/10037636.html
http://wizzair.com/travel_services/WIZZ_Card/
А цю карточку в нас на Україні можна придбати?? чи тільки в Угорщині??

тільки в Угорщині
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Olek »

AlexNc писав:Не понимаю, почему визз отказался от развития внутренних маршрутов. Цены на них можно были не на много дешевле, а оборотов в день можно было сделать куда больше чем с международными. Неужели это так не выгодно.... ?
Наталія Казмер:
С внутренними следующая ситуация. А320 это большой самолет. Т.е. как такси мы работать не можем. Потому что это не тот самолет, не тот бизнес. Пусть кто-то занимается этим. Есть очень хорошие региональные самолеты, типа Эмбраер, которые очень хорошо совершают рейсы - с утра туда, вечером - обратно или даже несколько раз туда-обратно. 50-70 человек запросто. Нам нужны такие рынки, в том числе внутри страны, которые бы обеспечивали нам объемы. Поэтому летать мы можем в какие-то большие региональные центры. Типа Львов, Симфероволь, Донецк, Днепропетровск. Такие города, куда сразу можно поставить машины и летать. В одни города у нас возможность есть. В другие - нет, по разным причинам. Поэтому не думаю, что будет большое изменение сети маршрутов по внутренними перевозкам. У нас цены очень низкие, мы забабатываем за счет объемов. Нет смысла лететь на маленькие неразвитые рынки, где 1-2 пассажира.. смысла нет.
nyH4
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 15 квітня 2009, 09:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення nyH4 »

львів поверніть :)
і харків дайте :)
і франківськ :)
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення AlexNc »

Alexander писав:Наталія Казмер:
Нет смысла лететь на маленькие неразвитые рынки, где 1-2 пассажира.. смысла нет.
Абсурд и полная чушь. Можно подумать что на Львов у них было 1-2 пассажира. Или на направлении на Днепропетровск или Харьков не набрали бы нормальной загрузки самолета. Смех да и только! Это при том что поезда и автобусы переполненые идут. Нечего списывать безмозглую работу отдела маркетинга на непопулярность направлений. Ставить рекламу нужно там где наибольшее количество потенциальных клиентов, на жд и авто вокзалах. На худой конец не рекламу, а мальчиков и девочек на раздачу листовок. И люди потянутся. А на готовое направление прийти и тупо демпинговать, - много ума не надо.

На самом деле, причина, скорее всего еще более банальная. На мой взгляд, просто после года работы в украине, виз договорился с Мяу и Аэросвитом кто куда летать будет что бы не мешать друг другу.

З.Ы. А еще, что бы люди потянулись, не надо менять расписание и отменять рейсы как вздумается. И барану понятно, что если мне на какую то дату точно надо попасть в город Н на украине, и есть вариант рейс самолетом который могут внезапно отменить, и поезд который гарантированно пойдет в нужный мне день, я 10 раз подумаю что выбрать. Визз откровенно обосрал себе репутацию а теперь только и делает что плачется как жить на Руси тяжело.
VALweb
Airbus A319
Повідомлень: 128
З нами з: 10 липня 2009, 20:57

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення VALweb »

AlexNc, ви не зовсім в тому напрямку думаєте. на Донецьк і Дніпропетровськ важко пробитися: Дніпроавіа, Донбасаеро - ці назви вам про щось говорять? так що віз ні з ким не домовлявся - його просто не пускають туди.

щодо Львова, то сам був свідком коли зі Львова до Києва летіло 45% борту :(

щодо зіпсованої репутації та "нєпостоянства" - тут згодний :evil:
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення AlexNc »

Названия то говорят. Но что до "невозможно пробится" тут есть некоторые сомнения. Кстати говоря, а чем (кем) регламентируется частота и назначения на внутренние рейсы? И собственно на каком уровне украинской авиакомпании можно не дать выполнять внутренние рейсы. В Симферополь (аннексирован Россией) же вон летают все кому не лень. Чем Днепр / Донецк хуже? Разве законы другие?
VALweb писав:так що віз ні з ким не домовлявся
Более чем уверен что отмена весьма выгодных, и все таки, весьма заполняемых, рейсов на Львов, есть ни что иное как договоренность. В заявлении было тогда что то невнятное, мол существующие перевозчики вполне покрывают данное направление. Не вижу логики, почему авиакомпания не старается бороться за весьма жирное направление а просто делает вид что ей оно стало не интерестно.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

з приводу ДонбасАєро та Дніпроавіа то я повністю згоден з VALweb

зауважу що наприклад Дніпроавіа та аеропорт Дніпропетровськ - це ЄДИНЕ підприємство

самі подумайте, чи може дозволити рейси в Дніпропетровськ аеропорт, якщо тим самим в Дніпроавіа зявиться конкурент ?
а такому випадку аеропорту просто невигідно пускати до себе Візз
в Донецьку здається схожа ситуація


А з приводу Львова, я сам не розумію чому Візу було не залишити 3-2 рейси в тиждень Києв - Львів, щоб мати можливість здійснювати Львів - Лутон ...
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення AlexNc »

Vitaliy писав:Дніпроавіа та аеропорт Дніпропетровськ - це ЄДИНЕ підприємство
Это я в курсе. Т.е. я правильно понимаю что руководство аэропорта может собственной властью без веских объективных обоснований решить кого этот аэропорт будет обслуживать а кого нет? Разве такое решение не принимается авиационными властями?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

AlexNc писав:
Vitaliy писав:Дніпроавіа та аеропорт Дніпропетровськ - це ЄДИНЕ підприємство
Это я в курсе. Т.е. я правильно понимаю что руководство аэропорта может собственной властью без веских объективных обоснований решить кого этот аэропорт будет обслуживать а кого нет? Разве такое решение не принимается авиационными властями?

саме так,
кого хочем - того обслуговуємо :)

от якщо аеропорт признати монополістом - тоді теоритично держава буде контролювати роботу

але ... ніхто не відміняв лобізм ..... саботаж ...
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення viro »

Два рази летів Львів-Київ неділя 22.00 (лютий-березень). (Рейс після Лутон-Львів). Час зручний для туристів, які повертаються або тих, хто зі львова на роботу до Кижва. Мій друг літав два місяці цим рейсом до його відміни. Загрузка буа процентів 90.... Такщо таке -)) Моя думка - Віз пішов по домовленості зі Львова. Чи був популярний Львів-Лутон - не знаю.
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення gast »

Львів-Лутон за словами очевидців йшов не гірше від Дортмунда. Просто Візз пішов шляхом найменшого опору, чартерів захотілося, Анталії та Єгипту. Фактично перекладаючи мороку на плечі операторів вони хотіли лише косити гроші, проте не все пішло так просто. Що б не казати, з двома літаками багато не налітаєш, також то не значить що мдм. Казмер чи хтось інший буде читати наші роздуми. В них є чітко сформоване "пасовище" на два літаки, скоригували Анталію та Львів на "Мюнхен Вест" :lol: (вибачайте, досі не можу написато то без сміху, а Люфтганза просто погрожує Раяну і Ко судом, якщо писатимуть що Меммінген то Мюнхен Вест) і будуть вони поки там косити свої невеличкі прибутки. Вінського вже нема, з тим хто прийде доведеться вирішувати "специфічні проблеми" з нуля, чи вартуватиме то кінцевого результату - в Віззі порахують дуже ретельно. Поживемо-побачимо.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

Мюнхен Вест

я думаю що Візз може продовжити таку практику на Україну
можна аеропорт Житомира чи Вінниці називати Kiev West
Черкас - Kiev South
:D
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення popTAB »

Vitaliy писав:Мюнхен Вест

я думаю що Візз може продовжити таку практику на Україну
можна аеропорт Житомира чи Вінниці називати Kiev West
Черкас - Kiev South
:D
LWO - Kyiv Far West, VSG - Kyiv Far East, ODS - Kyiv Far South

І не забути рейси на 5ту ранку поставити, а потім обіжатись, що нема пасажирів
VALweb
Airbus A319
Повідомлень: 128
З нами з: 10 липня 2009, 20:57

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення VALweb »

AlexNc, Київ-Донецьк, DonbassAero, 122,72 €
Київ-Сімферопіль, Wizz Air, 174 грн.
:nunu:
відчуваєте, до чого я веду?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 24 гостей