Львів-Прага-Франкфурт//Штутгарт-Прага-Львів

Відповісти
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Львів-Прага-Франкфурт//Штутгарт-Прага-Львів

Повідомлення made_in_ukraine »

Маршрут: Львів-Прага

Львів-Прага, 04 травня 2011

Реєстрація: За день до вильоту спробував зареєструватись он-лайн. Після кількох "We could not find the ticket for the passenger", таки зміг зареєструватись на рейс, однак лише на перший сегмент. В аеропорту реєстрація проводиться в головному корпусі, напроти стійки LOT'y та закінчується за 60 хвилин до вильоту, однак агенти реєструють навіть тих, хто прибули за 20 хвилин до відправлення. Мій .pdf-ний посадковий талон агент залишила в себе і видала класичні талони. Зона очікування - спільна для пасажирів рейсу на Варшаву та Прагу, котрі відлітають з інтервалом у 30 хвилин. Празький та варшавські рейси були завантажені лише на 40%, тому проблемою з місцем не було. Однак, якщо обидва рейси будуть повними, то завантаження двох2 літаків ATR42 створить значний дискомфорт при очікуванні.

Переліт: При посадці просили показати посадкові талони. Тривалість польоту - 1год.40 хв. Літак - стандартний ATR42, чистий та охайний всередині. Бортпровідники - привітні, але дещо стримані. Обслуговування: маленький кекс та вибір напоїв. Вважаю, що для такого довгого перельоту краще стали б в нагоді канапки або більш суттєве харчування.

Прибуття: парковка - bus position. Здивувало те, що увійшовши до терміналу, побачили двох працівників прикордонної служби, які перевіряли наявність паспортів (досить було показати паспорт, не відкриваючи його). При перевірці віз, стандартний набір питань, хоча дуже по-хамськи запитували. Відповідаючи англійською мовою на запитання працівника служби, почув від нього ламаною російською "Вы с Украины? Говорите по-русски". Зі моєї сторони почули "You are employed at an INTERNATIONAL air facility. Please use English which is, per IATA regulations, a medium of communication".

Зворотній переліт - ідентичний.

Позитивні аспекти:
1) дуже демократична ціна: 110 євро за LWO-PRG-FRA//STR-PRG-LWO
2) привітний персонал
3) швидкий трансфер та коннект у Празі.

Негативні аспекти:
1) дуже шумний переліт протягом 2 годин. Як для мене, на такому маршруті АТР - не дуже гарний вибір;
2) мізерне харчування.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів-Прага-Франкфурт//Штутгарт-Прага-Львів

Повідомлення popTAB »

Як із завантаженням було назад на Львів? також 40%?
Казали ж що до липня вже 60% квитків продано :)

Чи не домахувались в Празі погранці якщо летіти з візою третьої шенгенської країни? Наприклад, в Іспанію по службовій Польській
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Львів-Прага-Франкфурт//Штутгарт-Прага-Львів

Повідомлення made_in_ukraine »

На зворотному сегменті було десь 20-22 пасажирів, тобто трохи менше 50%.

Я летів з німецьким шенгеном, виданим консульством в Осаці. Прикордонник досить скептично роздивлявся візу та паспорт і потім досить по-хамськи запитував про моє перебування у Японії. А коли я повідомив, що моє перебування в Японії не стосується його, почув "говорите по-русски". Але проблему вирішили запрошенням головного по зміні та вибаченням з його сторони.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів-Прага-Франкфурт//Штутгарт-Прага-Львів

Повідомлення popTAB »

Типові чехи ...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей