WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Olek »

хай літає і переплачує. Нормальні полетять БМІ :)
Стаття заказуха. Я сплачував як банківським переказом, так і карткою. Все нормально було. Якщо карткою - то квиток протягом секунд надсилається на пошту... Може пан думав що сплачує карткою, а обрав банківський переказ. Ну так того й висіло декілька днів "утримується"....
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення gast »

Ну про відміну рейсів Львів-Лутон то таки правда, причому гроші вони повертати явно не поспішають і взагалі того не практикують. Неправда в тому, що купити квитки на "цілий рік"" нереально, адже продаж проводиться лише на поточний сезон "літніх" чи "зимових" перевезень. Також нагла брехня про картки, не знаю про VISA electron (а такі бувають часом лише для внутрішнього користування в Україні), а з MC в мене ні разу не виникало ніяких проблем ні з авіакомпаніями (Віззом в тому числі), ні з європеськими залізницями і навіть з УЗ. :klass:
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

це через конкуренцію :duel: , немає її в нас :(

ну і проблема ще в тому що схоже Угорському Віззу всеодно що відбувається в Україні :( :?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

з приводу карток - останім часом більшість банків блокують операції інтернет-еквайрингу

обовязково перевіряйте це в кол-центрі свого банку (у відділеннях часто дають неповну інформацію, або й не розуміють про що мова)

Visa Electron - як правило завжди міжнародна
Visa Classic і вище класом - часто "домашні" в рамках зарплатних проектів, кредитних ліній та ін.

Крім того, частина банків недопускає використання основних карток в розрахунках в інтернет і вимагають відкриття віртуальних карток,тільки для інтернет (наприклад укрексімбанк)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Olek »

Vitaliy писав:з приводу карток - останім часом більшість банків блокують операції інтернет-еквайрингу

обовязково перевіряйте це в кол-центрі свого банку (у відділеннях часто дають неповну інформацію, або й не розуміють про що мова)

Visa Electron - як правило завжди міжнародна
Visa Classic і вище класом - часто "домашні" в рамках зарплатних проектів, кредитних ліній та ін.

Крім того, частина банків недопускає використання основних карток в розрахунках в інтернет і вимагають відкриття віртуальних карток,тільки для інтернет (наприклад укрексімбанк)
ви трохи помилилися. статус електрона нижче за статус класік. отже зарплатні картки - це електрон. Для інтернет платежів зазвичай підходить картка Віза Класік, яка має СВВ код на зворотньому боці, який часто необхідний для інтернет платежів.
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення gast »

Alexander писав:ви трохи помилилися. статус електрона нижче за статус класік. отже зарплатні картки - це електрон. Для інтернет платежів зазвичай підходить картка Віза Класік, яка має СВВ код на зворотньому боці, який часто необхідний для інтернет платежів.
+1. Наймасовіші Visa Classic та MC standart (та вищі Gold, Platinum ) то і є дві найпоширенші кредитки, які власне дозволяють обертатися з ними кругом, і оплатити все і вся, який би був сенс оформляти таку картку в банку і платити за неї щорічну комісію, якщо вона не працюватиме в потрібний момент? З карткою Приватбанку в мене ще проблем не виникало, при потребі можна легко керувати лімітами, переказами і тд в Приват24.
А Віза електрон доместік - може бути зарплатною чи пенсійною карткою і користатися нею для платежів неможливо, тоді замовлення "виснуть", мало того часом людина думає, що раз платіж не пройшов то все анульовано, а наприклад AirBerlin в таких випадках присилає лист з вимогою оплатити повну (неакційну) ціну "недоброньованого" квитка вже після того як політ відбувся, щоб цього не було - треба одразу після невдачі дзвонити в call-центр і знімати замовлення. Багато "русскоязичних" (котрі не люблять чітаць мноґа букафф, особливо по-німецьки) вже на тому погоріли.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

Alexander писав: ви трохи помилилися. статус електрона нижче за статус класік. отже зарплатні картки - це електрон. Для інтернет платежів зазвичай підходить картка Віза Класік, яка має СВВ код на зворотньому боці, який часто необхідний для інтернет платежів.
може я незрозуміло написав ....

Віза Електрон - це найнижчий клас, і переважно зарплатні картки такі,
але частина банків (наприклад Райфайзен Аваль) випускають зарплатні Віза Класік з поміткою "Use only Ukraine".

наскільки я памятаю, в якийсь момент Приватбанк випускав картки Visa Gold для своїх працівників з "цілою купою" обмежень (треба було виконати план по VIP картам) :D
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення viro »

В мене особисто була проблема з візами. Відклали рейс на 7 годин. Я захотів повернути гроші...... Квиток з Києва анулювали з Одеси зворотній забули. Звісно в Одесі поставили неявку. Два місяці тривав процесс повернення коштів... Я вже знав старшого менеджера і одразу просив з ним з'єднати. Зрештою повернули. Отаке -))
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення AlexNc »

Не понимаю, почему визз отказался от развития внутренних маршрутов. Цены на них можно были не на много дешевле, а оборотов в день можно было сделать куда больше чем с международными. Неужели это так не выгодно.... ?
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення AlexNc »

gast писав:Неправда в тому, що купити квитки на "цілий рік"" нереально, адже продаж проводиться лише на поточний сезон "літніх" чи "зимових" перевезень.
Почему же, вон на сайте у Визз билеты на Лондон "продаются" по март следующего года включительно.
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення viro »

Думаю, что у них не тупо по сезону билеты а по рейсам. Типа они хотят оставить Этот Лондон и на следующий сезон. Это при том, что Киев-Лондон летает Визз венгерский а не украиский. Поэтому то расписание может быть дольше и надежнее...
ddd
Airbus A318
Повідомлень: 51
З нами з: 01 квітня 2009, 16:50
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення ddd »

хочу бути наївним і шоп знов пустили львів-київ
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення viro »

Давайте прогнозувати. Думаю, що Львів з'явиться восени. Коли закінчиться Анталія. Також може з'явитися новий літак. Куди ж йому літати? От і буде знову Львів.
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення gast »

На жаль зараз важко сказати, але тоді як рейс Львів-Лондон відкрили, його продавали лише до червня, так само як і Дортмунд зі Львова.

А про Львів-Київ - віриться з "трудом". Вже зараз зрозуміло, що замість Анталії буде Меммінген (чи б пак Мюнхен-Вест :lol: :lol: :lol: ), а сам АП Львів же десь під зиму збиралися закривати для "доведення полоси". При вісій повазі у Франківськ я не літатиму - вже краще "повітряні ворота "європейської столиці""... :D :P
Не виключено, що Візз захоче пропхати щось типу Франкфурта-Хана, Риму, Мілана, збільшити частоти на Краків і тд. В будь якому разі перспектива внутрішніх рейсів примарна.
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення viro »

Ще є думка, що Візз пішов зі Львова за домовленістю з українськими авіамонстрами.... НУ смачне це місто для них.. От і домовилися...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Olek »

з новин неукраїнського Віззу. Є чутки, що можуть відкрити базу в Кракові =) Буде дві бази - Катовіце та Краків
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення viro »

Так близько? Можна буде побудувати рульожку і переїжжати для вильоту з Катовіц у Краків.... :lol:
А Прагу вже укомплектували?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Vitaliy »

Краків - це добре :D
цікаво який процент пасажирів з Катовіце їдуть в Краків
думаю - більше 50%
:hot:

а Львів -Лондон думаю відкриють коли база зявиться у Львові.
Ясно що Візу це цікаво, але буде то не раніше 2011-го :hot:
nyH4
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 15 квітня 2009, 09:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення nyH4 »

viro писав:Ще є думка, що Візз пішов зі Львова за домовленістю з українськими авіамонстрами.... НУ смачне це місто для них.. От і домовилися...
наші уроди
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir/Wizz Air - общая ветка

Повідомлення Olek »

Vitaliy писав:Краків - це добре :D
цікаво який процент пасажирів з Катовіце їдуть в Краків
думаю - більше 50%
:hot:
:hot:
думаю, ви помиляєтесь
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 39 гостей