Аэросвит подал заявление о банкротстве

Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення popTAB »

Для Меридіана краще майлики в тролейбусі нараховувати ... :tease:
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення Olek »

пилот:
BVY, что бы в небо поднять необходимо более 1-го "лимона" американских денег и никто их платить не собирается. Поэтому стоит "на приколе" в состоянии консервации, что бы сертификат не отобрали.

Рядом почти в таком же сосстоянии стоят VVE (требует замены обоих двигателей) и VVR (разобрали, как склад, на запчасти - требует ремонта либо покупки огромного количеста неисправного оборудования, снятого с него на другие борта).

Ряд машин по таинственным причинам отдали - всех уже и не вспомнишь (VVN, VVI, VVK, VVJ и др.).

Обещанные еще в феврале и марте VVU и VVS до сих пор стоят в Вильнюсе, каждый месяц их грозяться перегнать в Киев на работу, но дальше угроз дело не идет.

Новые борта и типы ВС, в т.ч. и B-737-NG, уже даже Ботев с Каменевым не обещают - самим надоело да и просто устали врать...

Итог - сейчас "на крыле": 6-ть бортов B-737 и 3-и борта B-767.
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення viro »

Український підхід до бізнесу! Нормально все. а в цей час Роза бери майже нові літаки і ще в мокрий лізинг один А320 для чартерів...... Нормально.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення popTAB »

viro писав:Український підхід до бізнесу! Нормально все. а в цей час Роза бери майже нові літаки і ще в мокрий лізинг один А320 для чартерів...... Нормально.
Та повністю відміняє Львів-Стамбул-Львів, Харків-Стамбул-Харків, скорочує Львів-Домодєдово-Львів до 2х рейсів на тиждень, вводить нікому не потрібні Львів-Бориспіль в незручний час лишень щоб компенсувати частково витрати по перегонці борта
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення Olek »

Из Донецк в Львов
Авиарейс 1 понедельник, 24 Август 2009
Отправление: 11:40 Донецк, Украина - Донецк
Прибытие: 12:55 Киев, Украина - Борисполь, терминал A


Авиакомпания: Aerosvit Airlines VV4353 e Самолет: Boeing 737-400

Авиакомпания-оператор Donbassaero Airlines
Тип тарифа: Экономический класс с ограничениями
Авиарейс 2 понедельник, 24 Август 2009
Отправление: 14:00 Киев, Украина - Борисполь, терминал A
Прибытие: 15:20 Львов, Украина - Снилов


Авиакомпания: Aerosvit Airlines VV083 e Самолет: Antonov AN-24


Тип тарифа: Экономический класс с ограничениями


Из Львов в Донецк

Авиарейс 1 пятница, 28 Август 2009
Отправление: 18:00 Львов, Украина - Снилов
Прибытие: 19:15 Киев, Украина - Борисполь, терминал A


Авиакомпания: Aerosvit Airlines VV086 e Самолет: информация недоступна


Тип тарифа: Экономический класс с ограничениями



Требуется пересадка на другой самолет. Время между авиарейсами = 3h15min.

Авиарейс 2 пятница, 28 Август 2009
Отправление: 22:30 Киев, Украина - Борисполь, терминал A
Прибытие: 23:40 Донецк, Украина - Донецк


Авиакомпания: Aerosvit Airlines VV4358 e Самолет: Boeing 737-400

Авиакомпания-оператор Donbassaero Airlines
Тип тарифа: Экономический класс с ограничениями

1 взрослые x (359,00 + 160,80) = 519,80 USD
промежуточная сумма 519,80 USD
оплата заказа +5,00 USD

итого для всех путешественников 524,80 USD :hot: :bash: :bahh: :fool: :o
khai
A380
Повідомлень: 2701
З нами з: 24 лютого 2009, 16:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення khai »

popTAB писав: вводить нікому не потрібні Львів-Бориспіль в незручний час лишень щоб компенсувати частково витрати по перегонці борта
Я кстати так и не понял прикола? Это скорее всего технический рейс, без пассажиров. О нем нигде ничего не слышно.
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення viro »

popTAB писав:
viro писав:Український підхід до бізнесу! Нормально все. а в цей час Роза бери майже нові літаки і ще в мокрий лізинг один А320 для чартерів...... Нормально.
Та повністю відміняє Львів-Стамбул-Львів, Харків-Стамбул-Харків, скорочує Львів-Домодєдово-Львів до 2х рейсів на тиждень, вводить нікому не потрібні Львів-Бориспіль в незручний час лишень щоб компенсувати частково витрати по перегонці борта
Відмінити непочаті рейси то таке.... а простоюючі літаки - зовсім інше. Ясно що Роза не ідеал, але спроб, в тому числі вдалих, на ринку цього року у неї більше ніж у флагмана Світа -))
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення popTAB »

Aerosvit Beijing changes in W09/10

As per GDS timetable display on 26AUG09, Aerosvit is temporary reducing Kiev - Beijing service from 3 to 2 weekly between 25OCT09 and 18DEC09.

In Winter 09/10 season, Day 3/4 will be re-scheduled to night-hour departure from Kiev
VV181 KBP1355 - 0430+1PEK 763 16
VV181 KBP2055 - 1130+1PEK 763 3

VV182 PEK0630 - 0945KBP 763 27
VV182 PEK1330 - 1700KBP 763 4


VV181/182 Day 1/2 service effective 19DEC09

Aerosvit increase Bangkok in W09/10
As per GDS timetable display on 26AUG09, Aerosvit is increasing Kiev - Bangkok service from 3 weekly to 5 from 19DEC09

There will also be schedule changes to the flight operation. Schedule as follows:
VV171 KBP1400 - 0430+1BKK 763 35
VV1171 KBP2030 - 1055+1BKK 763 1

VV172 BKK0600 - 1135KBP 763 46
VV1172 BKK1255 - 1835KBP 763 2

VV1171 from 19DEC09 operates on Day 146
VV1172 from 20DEC09 operates on Day 257
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення viro »

VV1172, VV1171 це кодшер? а з ким? Тай починає літати? Цікаво...
Аватар користувача
AlexNc
Airbus A340
Повідомлень: 942
З нами з: 13 травня 2009, 19:26
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення AlexNc »

viro писав:VV1172, VV1171 це кодшер? а з ким? Тай починає літати? Цікаво...

Рядом с рейсами OP не стоит, скорее всего нумерацию своих рейсов решили ресистематизировать.
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення viro »

Хоча це не Тай. Мабуть це Дніпроавіа. в Штати їх не пустять а корова повинна літати. От і підуть пробитою стежкою в Бангкок...
ДУмаю так.
avia
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 31 серпня 2009, 16:12
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення avia »

Та нормальний наш аеросвіт.

Єдине, що:

- парк літаків (старий і нікудишній)

все інше можна терпіти. Навіть якщо стюардеси приторговують парфумами по шалених цінах в літаку :)

Коли я літала лише аеросвітом, то здавалось все гаразд. А коли спробувала іншими компаніями, то зрозуміла справню різницю.

Дуже хочеться щоб наші авіалінії стали сильнішими та потужнішими. І ваші радості тут на форумі, що прийшла нова авіакомпанія іноземна мені дивні. Свої необхідно піднімати.

Але згідна, що з тими цінами, особливо не політаєш. Тому тут 2 сторони медалі.
khai
A380
Повідомлень: 2701
З нами з: 24 лютого 2009, 16:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення khai »

avia писав:Та нормальний наш аеросвіт.

Єдине, що:

- парк літаків (старий і нікудишній)

все інше можна терпіти. Навіть якщо стюардеси приторговують парфумами по шалених цінах в літаку :)

Коли я літала лише аеросвітом, то здавалось все гаразд. А коли спробувала іншими компаніями, то зрозуміла справню різницю.

Дуже хочеться щоб наші авіалінії стали сильнішими та потужнішими. І ваші радості тут на форумі, що прийшла нова авіакомпанія іноземна мені дивні. Свої необхідно піднімати.

Але згідна, що з тими цінами, особливо не політаєш. Тому тут 2 сторони медалі.
Ни чего личного, но мне просто интересно какой ценовой диапазон считать нормальным.
Цена в 29 или 35 долл. RT даже топливо не окупает. Как показывает статистика - топливо это только третья а то и четвёртая часть расходов авиакомпании. Вот и получается средняя цена должна быть около 100...120 долл. У всех европейских авиакомпаний опубликованные тарифы не ниже.
У Аэросвита уже не первый год полно акционных тарифов. Причём не только в этом, но и в прошлом году даже на направления куда Визз не летает. А сейчас Визз вообще по украине почти не летает.
Вот к тарифам днепроавиа у меня вопросов побольше будет. У них ведь и самолёты поновее (соответственно экономичнее). Из всех украинских авиакомпаний пока Аэросвит выглядит самим "гибким" и постоянным в плане тарифов. МАУ хватило только на 2 (или 3) месяца акционных продаж - 20 долл. А потом всё резко возросло до 120 (Симферополь (аннексирован Россией)). Выглядит это как подвозка к своим Европейским направлениям.
К сожалению правда, что по уровню сервиса и комфорта Аэросвит всем проигрывает. Но не кардинально. А учитывая стоимость
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення gast »

Так прям можна й подумати, що світ весь салон бройлєра по 29-35 умовних розпродає... Як кажуть - не треба ля-ля. Літаки що вже на межі "життєздатності", часті відміни та тривалі затримки рейсів, постійні скандали, хамство на кожному кроці - це все належить до фактів, які "можна терпіти"? Знаєте, за політ Львів-Київ на АН-24 вони мені мали б доплатити суму еквівалентну нормальній вартості квитка, а то ще я б подумав, чи відважитись на такий екстрім. Кому подобається - прошу, підтримуйте свої компанії.
Особисто мені всерівно в якій країні головний офіс компанії, для мене важливо - вчасно, комфортно і без лишніх переживань з приводу "долетим чи ні" дістатися з пункту А в пункт В. Їсти меню з 3 страв в процесі 2-3 год польоту мені навряд чи припече. І чим більше компаній відповідних критеріям літатимуть в напрямку А-В, тим ліпше мені, паксу, бо при приблизно співмірних умовах я оберу вигіднішу мені ціну.
Юрiй

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення Юрiй »

И как заполняемость внутренних рейсов при стоимости ~1000 грн. ? :shock: Я так понимаю, что Укрзализныця вне конкуренции :D Меня разговоры про жестокую необходимость таких цен уже притомили. В Европе возможно такие цены нормальны, но там и зарплата в 3-5 тыс. евро - обычное дело. Я, как и многие, голосую кошельком. Любая услуга имеет свою разумную стоимость.
avia
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 31 серпня 2009, 16:12
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення avia »

Особисто мені всерівно в якій країні головний офіс компанії, для мене важливо - вчасно, комфортно і без лишніх переживань з приводу "долетим чи ні" дістатися з пункту А в пункт В
Я розділяю вашу думку і сама так думаю. Але ж потрібно пам'ятати, що відсутність національної авіакомпанії може призвести до того, що ціни іноземних стануть не зовсім демократичними. Монополії ніхто не відміняв. Не було б у нас аеросвітів, то і Віз ейр не робив би квитки по 200 грн.

Єдине, що якість наших бажає кращого, тут на 100% згідна.

І поки як на мене Аеросвіт найбільш "акційний". Бо Мау зі своїми цінами і сервісом не радує. Віз ейр стає не таким вже і дешевим лоу-костом.
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення dubno »

наш аеросвіт це повне гівно.
подивіться на uzbekistan airways в них іто кращий парк літаків!!!
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення popTAB »

dubno писав:наш аеросвіт це повне гівно.
подивіться на uzbekistan airways в них іто кращий парк літаків!!!
Подивився
http://www.uzairways.com/company.aspx?pid=100

Боинг 757-200
Боинг 767-300-ER
A 310-300
RJ85
Ту-154
Ил 114 -100
Ил 76-ТД

757 не випускається, а310 не випускається, RJ85 не випускається () Ту154 "зер гут, ганц ной", Іл114 - це друг ан140 по падіннях, Іл76 - штабелями?
767 і у світа є :)
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення gast »

А хіба в світі мало країн, де немає "національних перевізників", або вони існують лише як бренд, або де вони возять лише "вищих чинів країни"?
До конкуренції то немає ніякого відношення, а коли Україна приєднається до "відкритого" неба, в нас літатимуть з десяток "іноземних компаній", то не думаю що вони зразу утворять картельну змову, а ми страждатимемо від непомірно завищених цін. Чим більше компаній на одному напрямку - тим гнучкіші ціни. Присутність-відсутність Аеросвіту тут - як рибі парасоля. Якраз саме в світу ціни найнеадекватніші. Повірте мені, в МйАУ сервіс хоч на крихтута кращий, і вже кого-кого, а мене ніхто не звинуватить в надмірній приязності до цієї контори.
Panda

Re: Аэросвит - Украинские авиалинии. Aerosvit VV

Повідомлення Panda »

Аеросвіт тепер літає на внутрішніх рейсах на Як-42 Донбасаеро, Ан-24 Луганських, та 2х Як-42, які раніше належали Південним авіалініям, ну а Ан-148 проходить планову форму в Гостомелі.

Один мотлох радянського періоду одним словом літає на внутрішніх рейсах

Пасажири, м'яко кажучи, незадоволені поломками цих літаків та затримками:

http://www.rosbalt.ru/2009/09/03/669066.html

:evil:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 32 гостей